Погляд на міжкімнатні двері: вибираємо правильно

Заміна внутрішніх дверей будинку є дуже ефектним елементом, коли йдеться про оновлення декору. Начебто вони не впливають або ми їх не бачимо і, проте, їх стилем та оздобленням ми можемо надати інтер’єру плюс стилю. Двері, рами та молдинги можуть посилити ефект модерну, мінімалізму, рустика, бароко… і, звичайно ж, покращити звуко- та теплоізоляцію нашого будинку. Це те, що ви повинні знати, щоб вибрати міжкімнатні двері.

Типи відкривання

Тип відкриття міжкімнатних дверей залежатиме від наявного у вас простору. Найчастіше вибирають складні двері, але є й інші системи відчинення, які дозволяють нам отримати метри та сприяють візуальній безперервності. Залежно від майбутньої реформи, ви можете розглянути можливість зміни розміру дверей або системи.

  • Двері, що складаються
    Вони можуть бути глухими або включати кілька прямокутних стекол, кілька, круглий отвір… З ними ви «губите» хід відкривання стулки. В ідеалі відкриті вони кріпляться до стіни. Є видимі і невидимі петлі (ці деталі впливають на ціну).
  • Розсувні двері
    Їх можна побачити чи сховати. Перші ковзають по напрямних та стіні, яка має бути повністю прозорою, щоб прийняти стулку у відкритому стані. Приховані двері вбудовані в перегородку і не видно. Таким чином, ви можете підтримувати деякі меблі на стіні, в які «влазять» двері. Напрямні можуть бути видимими і декоративними – часто у випадку розсувних дверей, які видно – або майже невидимими (на стелі або на підлозі).

Майте на увазі, що розсувні двері займають приблизно 1,5 м² в порівнянні зі звичайними дверима. Тому вони ідеально підходять для невеликих приміщень, де їхнє розташування буде помічено, наприклад, у туалеті, де вам не доведеться закривати навісні двері, щоб пройти через них.

Крім того, двері, якого б типу вони не були, можуть бути одностулковими або двостулковими. В останньому випадку двері можуть бути утворені – залежно від площі отвору, що закривається, – двома листами однакового розміру або одним більш вузьким, а іншим звичайним. І ви можете вибрати глухі двері або зі скляними вікнами – прозорими або напівпрозорими – прямокутної форми, з декількома квадратами як чверті, кругом… Ці прорізи дозволяють поширювати світло з однієї кімнати в іншу.

Оздоблення дверей

Дерев’яні двері можуть бути суцільними (набагато краще ізолюючі, міцні та дорожчі, оскільки вони вищої якості) або порожнистими. Вибір буде залежати від використання будинку (будинок, який використовується як постійне місце проживання, не те саме, що здається в оренду) і вашого бюджету. Що стосується видимої частини міжкімнатних дверей, оздоблення, яку видно, двері бувають:

  • пофарбований
    Гладка будь-якого кольору або з імітацією малюнку дерева, наприклад.
  • лакований
    Кількість шарів лаку дверей визначає її якість (чим більше шарів, зазвичай 3, тим вища якість міжкімнатних дверей і вища її ціна). Оздоблення сатинова або матова, і ви можете вибрати з широкої палітри кольорів
  • Інші матеріали
    Є дуже дешеві двері з плит МДФ, на які кладеться аркуш паперу типу вініл, що імітує обробку інших матеріалів; є ПВХ або скло (у цьому випадку ідеально, щоб двері були виготовлені із загартованого безпечного скла завтовшки 8-10 мм). Скляні двері візуально легкі і дозволяють світлу поширюватися з однієї кімнати до іншої.

Майте на увазі, що не скляні двері можуть бути гладкими або мати заглиблення, мотиви, молдинги… це залежатиме від стилю, якого ви хочете досягти. Поглиблення та мотиви роблять дизайн дорожчим, але вони також роблять свій внесок. Молдинги адаптуються до сучасного чи класичного стилю. Цікавий спосіб перетворити прості міжкімнатні двері, які ви вже встановили, полягає в тому, щоб включити окремі молдинги. Ви також можете самі пофарбувати двері, попросити компанію покрити їх лаком, щоб змінити ваш колір та замінити ручку, ручку або ручку на нову (у цьому випадку ви повинні вибрати дизайн, який підходить до існуючого, щоб не було побачив дірки) Оздоблення ручки та петель має бути однаковою.

Накладки або одвірки на міжкімнатні двері

Косяки – це планки, які обрамляють двері і становлять її раму. Зазвичай вони йдуть у тому ж оздобленні, що й двері. Вони можуть бути гладкими чи фігурними. Зустріч у верхніх кутах косяків може бути пряма (зарезервована для обробки більш сучасного стилю) або під кутом. І є також двері, які обходяться без одвірків навколо дерева, які набагато більше інтегровані у стіну. Фініш чистий. Це листи нарівні зі стіною. Багато разів цей ефект використовується для фарбування міжкімнатних дверей у той же колір, що і фасадна, і таким чином створюється практично гладка поверхня (набувається відчуття простору). При зміні міжкімнатних дверей доцільно міняти лиштву або лиштву, що є дерев’яною конструкцією, яка ставиться між перегородкою і дверима.

Також рекомендуємо ознайомитися: ціни на міжкімнатні двері в Харкові, купити вхідні двері в інтернет-магазині.

Call Now Button
Gloris Group