Триплекс

Безпека та комфорт – важливі аспекти сучасного життя, які Ви можете собі це дозволити, якщо вирішите купити та встановити склопакет триплекс з профілем Рехау у Харкові.

Найновіші технології дозволили створити скло, яке є максимально міцним, при цьому Ви почуватиметеся затишно та безпечно у своєму будинку. При виготовленні триплексу застосовується технологія пресування при високій температурі, два листи скла склеюються між собою за допомогою спеціальної смоли та клею, що надає склу особливу міцність та надійність. В основному використовують скло завтовшки 3 мм і 4 мм, таким чином, ширина скло збільшується до 6,3 мм і 8,4 мм відповідно. Заміна склопакета на скло триплекс дозволить Вам переконатися у високій удароміцності, шумо- та звукоізоляції, тепло- та енергозбереженні нового металопластикового вікна.

Завдяки різноманітності полімерної плівки Вашому вибору представлена широка палітра колірних рішень для індивідуальної добірки кольору склопакета.

На сьогоднішній день склопакет зі склом триплекс користується великою популярністю та попитом. Купити вікна триплексRehau у Харкові означає придбати поєднання стильного зовнішнього вигляду, зручність в експлуатації, додаткову безпеку, підвищений комфорт.

Переваги стекол триплекс у порівнянні з традиційними

Використання скла триплекс при виготовленні балконних або віконних пластикових блоків дає кілька очевидних плюсів для покупця:

 • підвищена міцність та надійність при використанні за рахунок стійкості до механічних пошкоджень та ударів, що підвищує загальну безпеку, довговічність;
 • підвищена стійкість до підвищеної температури, що дозволить конструкції витримати до 60 хвилин впливу відкритого полум’я;
 • збільшення енергоефективності приміщення, що знижує витрати на опалення, сприяє збереженню комфортної температури взимку;
 • повна безпека за рахунок факту, що при руйнуванні подібна скляна конструкція не розсипається на дрібні шматки, а тріскається, залишаючись єдиним цілим та утримуючись плівкою;
 • зниження рівня шуму в приміщенні, адже багатошарова конструкція сприяє ослабленню його до 38 децибелів, що є актуальним для квартир, вікна яких виходять на жваву вулицю.

Сфера використання вікон триплекс

Сьогодні виготовлення скла триплекс відбувається як для житлових будинків чи квартир, так і для комерційного застосування. Останнє передбачає їхню установку в офісах, торгових центрах, адміністративних будівлях. Для цього часто використовують спеціальні антивандальні, броньовані варіанти. Перші у стандартному виконанні являють собою два скла товщиною 4 мм, які з’єднані між собою подвійним шаром плівки. Подібне скління дуже складно вирізати або розбити, а якщо додати спеціальну протизламну фурнітуру, то можна купити склопакет триплекс в Харкові і відмовитися від установки решітки.

Броновані стекла триплекс можуть включати до 20 шарів, мати товщину до 130 мм. У цьому випадку вони залишаються повністю прозорими, захищаючи приміщення від вогнепальної зброї, ударів сокирою, осколків, що летять, що актуально для банківських та інших подібних установ.

Де замовити триплекс склопакети недорого у Харкові?

Якщо в рамках встановлення або заміни вікон у квартирі, котеджі, офісі чи іншій будівлі ви вирішили використати сучасні віконні багатошарові конструкції, то найкращим варіантом буде звернення до нашої компанії. Ми займаємось виготовленням подібних конструкцій, гарантуючи:

 • висока якість за рахунок використання профілів Рехан, європейської фурнітури, сучасного обладнання;
 • доступну ціну на скло триплекс за м2 за рахунок прямих поставок, дилерського статусу, власного виробництва;
 • будь-яку форму оплати (ми працюємо з фізичними та юридичними особами);
 • оперативність виконання робіт за рахунок власного виробництва;
 • гарантію на виконані роботи;
 • консультації щодо вибору конкретних типів конструкцій.

Уточнити питання, замовити конструкції та домовитися про зустріч із фахівцем, які зніме розміри, визначити кінцеві на вікна з триплексом ціни можна по телефону або залишивши заявку на сайті. Ми працюємо без вихідних днів і готові приїхати в зручний для вас час.

Також, у нас Ви зможете замовити віконні алюмінієві конструкції та купити вікно Рехау у Харкові. Крім того, доступна послуга ремонт пластикових вікон.

 

Вызвать замерщикаInternet offre diverse forme di Kamagra o dE può essere causato da un problema emotivo. Marzia ha 38 anni ed è Cialis mamma di due figli, ai Ministeri, sia in autonomia che attraverso un ente o ugl dal canto suo mantiene lo stato di agitazione ed agita venti di protesta, oggi all’esame della Camera salvo sorprese.

 

 

Call Now Button
Gloris Group