РОЛЕТИ / жалюзі

Базовые цены на окна

Двухстворочатое окно

от
2785грн

П-образный балкон

от
8988грн

Балконный блок

от
6163грн

Класичний білий профіль – універсальне рішення, яке поєднується з інтер’єрами багатьох стилів та добре виглядає на фасадах будівель. Добре, але … цілком буденно. Щоб підкреслити індивідуальність, надати зовнішньому вигляду будівлі та її внутрішнім приміщенням особливий лиск, потрібне нестандартне рішення. Наприклад, ламінація віконного профілю у темний колір – мореного або чорного дуба, чорної вишні, антрациту.

Чорні вікна – ідея відносно нова, що поки що не отримала широкого відгуку у споживачів. Багатьом здається, що інтер’єр із нею вийде похмурим. Це зовсім не так! При грамотному виборі обробки, меблів та аксесуарів використання чорного профілю дозволяє втілювати в життя чудові дизайн-проекти – стильні, лаконічні, шляхетні. Чорні рами чудово виглядають у великих світлих кімнатах, високих та вузьких отворах, панорамних та французьких вікнах.

Інтер’єр кімнати має бути контрастним і одночасно стриманим, колірна гама – чорно-біла, чорно-бежева, чорно-сіра. Оформлення вікна теж має бути стриманим: прозора тюль, органза, легкі портьєри, жорсткі жалюзі або римські штори. Фурнітуру можна вибрати непомітну – у тон профілю або під бронзу чи срібло. А ось із яскравими стінами, строкатими шпалерами, низькими стелями та маленькими вікнами чорні рами не поєднуються.

Жалюзі, рулонні штори на замовлення від компанії Gloris Group — це професійний вимір, висока якість товарів, відмінна команда. Ми завжди готові допомогти вам при виборі жалюзі на пластикові вікна по ваших розмірах. На сайті завжди актуальна інформація і ціни на усі види жалюзі.

Gloris Group не лише продає жалюзі по розмірах, але і виробляє жалюзі в Харкові, тому в окремих випадках можемо виготовити чорні жалюзі та ролокасети по розмірах за лічені дні. Щоб купити жалюзі на пластикові вікна, спочатку треба дізнатися про їх ціну. До того ж, перед тим, як замовити жалюзі на вікна, можна розрахувати зразкову підсумкову вартість жалюзі.

Обрати жалюзі для інтер’єру — зайняття, що завжди хвилює, особливо якщо коли виробників жалюзі так багато. Кожному хочеться не помилитися створити максимальний затишок і комфорт, а в той же час йти в ногу з часом, використовуючи сучасні і практичні рішення. Купити жалюзі на вікна в Харкові — дуже вдале вкладення коштів, оскільки вони є ідеальною заміною або доповненням шторам і гардинам. Жалюзі на вікнах не займають багато місця, жалюзі обмежують безпосередньо світловий потік, при цьому не перекривають підвіконня.

Які жалюзі користуються попитом?

Жалюзі і ролети на вікна вже давно перетворилися на неминучий атрибут в сучасному інтер’єрі. Демонструють надійність, респектабельність і солідність. Здатні принести тінь і прохолоду в приміщення, відчуття захисту. Найпопулярніші види жалюзі:

  • захисні;
  • тканинні;
  • вертикальні;
  • горизонтальні;
  • бамбукові;
  • ролокасети;
  • балконні блоки.

Порівняно з жалюзі, роликові штори краще захищають від світла, оскільки виконані з цілісного полотна. Також рольшторы зручніші у відході і відрізняються достатком варіантів дизайнерських рішень. Виготовляються в основному з композитної тканини(бавовна+полімер) або бамбукового полотна.

У вас є унікальна можливість придбати найкріщі жалюзі в Харкові по приємній вартості та з індивідуальним заміром.


Оформи КРЕДИТ и установи себе окно ПРЯМО СЕЙЧАС


ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ

Мы вставим Вам лучшие окна

Мы даем 5 лет гарантии на наши оконные изделия. Мастер-замерщик учтет все ваши пожелания и мы реализуем их в максимально быстрый срок

Call Now Button
Gloris Group