Комплексний ремонт пластикових вікон в Харкові

Будь-який віконний отвір являє собою складний механізм, для ефективного функціонування якого потрібне якісне обслуговування. Утруднене відкривання або закривання стулок, неприємний скрип, дефекти скла, поломка фурнітури, утворення конденсату & mdash; основні ознаки, які свідчать про те, що пора замовити професійний ремонт вікон. При втраті функціональності окремих частин пластикового вікна досить провести їх регулювання, що дозволить контролювати роботу всієї системи.

Вартість ремонтних робіт на вікна

Найменування робіт Вартість
Регулювання фурнітуривід 250 грн (1 стулка)
Заміна деталейвід 250 грн + вартість деталей
Заміна повного комплекту фурнітуривід 600 грн + вартість фурнітури
Встановлення додаткових елементів фурнітуривід 250 грн + вартість фурнітури
Змазування вузліввід 250 грн (1 стулка)
Заміна ущільнювачів на вікнівід 50 грн за пг/м
Заміна склопакетіввід 350 грн + вартість склопакета
Заміна ручки200грн + вартість ручки

Налагодження та регулювання пластикових вікон

Співпраця з майстрами компанії Gloris-Group – гарантія успішного ремонту вікон.

Зазвичай проблеми зі склопакетами у жителів Харкова з’являються після тривалої інтенсивної експлуатації, через неправильну збірки, при порушенні технічних норм, а також через неякісної установки. Тому якісний ремонт або регулювання вікон зможуть здійснити тільки досвідчені майстри. Переваги співпраці з Gloris-Group:

 • Значний досвід ремонту і регулювання пластикових вікон (більше 8 років).
 • Широкий спектр послуг, що надаються.
 • Використання високоякісних матеріалів і комплектуючих.
 • Наявність всіх необхідних інструментів.
 • Ремонт вікон будь-яких типів і систем від різних виробників.
 • Оперативне виявлення проблеми незалежно від її складності.
 • Обслуговування клієнтів, які проживають в Харкові і області.
 • Економічно обґрунтована вартість послуг.
 • Тривала гарантія на всі види ремонтних робіт.
 • Надаємо допомогу всім, кому потрібна заміна віконної фурнітури, ущільнювача або пошкоджених склопакетів, винос балкона, в тому числі зі збільшенням корисної площі, регулювання елементів конструкції, утеплення укосів.
 • Крім того, ми швидко і недорого встановлюємо жалюзі, москітні сітки, підвіконня. Переконатися в нашій компетентності нескладно – досить просто подзвонити або написати на на електронну адресу.

Якщо вікна не підлягають ремонту майстер може запропонувати придбати нове ПВХ вікно.

Заміна склопакетів у Харкові

Термін придатності склопакета становить приблизно 10-15 років. Склопакет складається з двох і більше листів скла, скріплених між собою в такому порядку: лист скла, повітряна камера (газ), лист скла і т.д. Скріплення скла відбувається за рахунок використання алюмінієвої або пластикової дистанційної рамки та бутилу (первинна герметизація) та двокомпонентних герметиків (вторинна герметизація).

Заміна склопакета – швидка процедура (в середньому 20 хвилин), проходить без руйнування укосів, підвіконня або профілю. Коли доцільно замінювати склопакети:

 • вашим склопакетам вже понад 10 років;
 • на склопакетах з’явилися плями або вкраплення;
 • періодично на склопакеті випадає конденсат;
 • необхідно підвищити коефіцієнт опору теплопередачі склопакета.

Заміна склопакетів недорого

З Gloris-Group вам не доведеться витрачати надто багато грошей на заміну основного конструктивного елемента вікна – склопакета, при цьому ми гарантуємо, що демонтаж та монтаж будуть виконані кваліфіковано та швидко. Телефонуйте нам, щоб вибрати відповідний склопакет та зручний час для заміни.

Заміна деталей та елементів віконної фурнітури

Замовити ремонт пластикових вікон можуть усі бажаючі, до затребуваних дій зазвичай входить оновлення фурнітури. Старі елементи демонтуються та замінюються новими, у тому числі це стосується ручок, комплектів рухомих деталей. Комплексний підхід майстра дозволить усунути дефекти та забезпечити тривалий термін служби, ідеальну роботу стулок.

Також ремонт та регулювання пластикових вікон є актуальним для його поліпшення, наприклад, у разі початкового використання неякісних доповнень. Ремонт актуальна при проблемах з відкриттям, закриттям, коли відсутня належна герметизація, при спаданні з петель, будь-які несправності ручки. Якісний ремонт пластикових вікон євро рівня виконають наші спеціалісти.

Змащування віконних вузлів

Заміна пластикових склопакетів потрібна далеко не завжди, набагато частіше реалізується процес мастила, він необхідний у разі проблем з відкриттям та закриванням. Придатність фурнітури скоротиться за відсутності необхідного рівня догляду, за наявності важкого ходу, клацань потрібно залучення майстра. Ремонт пластикових вікон та їх вторинна настройка включає використання спеціальних масляних складів, вони виключають тертя елементів та забезпечують їхнє плавне ковзання. В іншому випадку елементи швидше зносяться і зітруться, також шкодить пил, що накопичується (стандартний і металевий). Заміна скла пластикових вікон може бути виконана фахівцями компанії, також виконується змазування та очищення:

 • зашморг;
 • ручок;
 • запірних механізмів.

Віконний ремонт та змащування забезпечує щільність закриття та огородження від холодного повітря. Актуальність догляду пояснюється не лише її збереженням, поступово конструкції перестають випускати, тому їхнє оновлення може стати неможливим.

Заміна ущільнювачів на вікні

На склопакет регулювання потрібне періодично, зазвичай у разі виявлення будь-яких недоліків або одночасно з обробкою укосу. Оновлення ущільнювача дозволяє повернути якість притиску та високі показники захисту від холоду, протягу та шуму з вулиці. Наші майстри знайдуть відповідний матеріал, знімуть стулки та забезпечать безперервність контуру. Також буде потрібна корекція притиску, це забезпечить зняття надмірного навантаження з фурнітури. Вартість регулювання пластикового вікна розраховується за прайсом.

У нинішній ситуації багатьох харків’ян цікавить, де можна здійснити терміновий ремонт вікон недорого. Металопластикові вікна можуть виходити з ладу та гірше функціонувати з різних причин. І проблеми з гумовим ущільнювачем є однією з причин. Ущільнювальний елемент, хоч би яким якісним був, з часом втрачає свої властивості: починає усихати, стає менш еластичним, покривається дрібними тріщинами. У такому разі він уже не здатний забезпечувати високу герметичність віконної конструкції – одну з основних своїх функцій.

Види гумових ущільнювачів

Гумовий елемент ущільнення виконує кілька функцій. Насамперед він бере участь у створенні ізоляційного контуру між стулками вікна та рамою. Більшість віконних профілів має лише дві профільні системи, одна з яких розташовується на рамі і є зовнішньою, інша, будучи внутрішньою, розташовується на стулці. У ПВХ вікнах преміального сегмента таких контурів вже є три.

Крім того, ущільнювач забезпечує максимально щільне прилягання склопакета до рами. Цей ущільнювач змінюється дуже рідко, оскільки на нього не випадає жодних навантажень.

Відрізняються ущільнювачі не лише призначенням та формою. Вони також виготовляються із різних матеріалів. Найбільш затребуваними на сьогоднішній день залишаються ущільнювачі, що мають синтетичну каучукову основу (EPDM), та ущільнювачі, створені на основі термопластичного еластомеру (ТРЕ).

Відмінні технічні характеристики цих матеріалів є основною причиною їх застосування для виробництва ущільнювачів.

Терміни заміни гумового ущільнювача

Коли ущільнювач приходить у непридатність, вікно починає гірше функціонувати. Про це свідчать такі ситуації:

 • відчутний протяг при закритій стулці вікна;
 • зменшилася звукоізоляція, і шум з вулиці став сильнішим;
 • взимку з’являється крижана кірка на склі;
 • помітні пошкодження гумового елемента внаслідок будь-яких механічних пошкоджень або внаслідок природного зносу.

Якщо виявляється хоч одна з перелічених вище проблем, то необхідна заміна гумових ущільнювачів на пластикових вікнах. Тільки так можна повернути вікну стару функціональність.

З якого якісного матеріалу не був би виготовлений віконний ущільнювач, він все одно має лише певний термін експлуатації. У середньому він становить від 5 до 10 років. Продовжити термін експлуатації можна своєчасним та правильним доглядом: гумовий ущільнювач необхідно кілька разів на рік очищати від бруду та змащувати спеціальними засобами.

Вартість заміни віконного ущільнювального елемента є індивідуальною, оскільки вона залежить від кількох умов: матеріал нового ущільнювача, марка віконного профілю та його розміри, виробник ущільнювального елемента. Прайс на ремонт вікон ПВХ розміщено на сайті компанії. Ознайомившись з ним, можна отримати більш детальне уявлення про вартість послуг, що надаються компанією. Наша компанія надає якісний сервіс, тому будь-які ремонтні роботи здійснюються у максимально стислий термін. Замовити ремонт стулки пластикового вікна можна за телефоном, вказаним на сайті. Крім заміни ущільнювачів на металопластикових вікнах фахівці нашої компанії здійснюють інші роботи з ремонту ПВХ-вікон. Повний перелік робіт можна знайти на нашому сайті.

Як здійснюється заміна ущільнювача?

Заміна ущільнювальних гумок Рехау, як і будь-яких інших ущільнювачів, має ряд нюансів, хоч і складається з декількох основних етапів:

 • зняття старого елемента;
 • ретельне зачищення пазів;
 • нанесення спеціального клею для надійної фіксації нового елемента;
 • установка нового ущільнювача.

Після заміни ущільнювача наші фахівці здійснюють роботи з регулювання притиску віконних стулок.

Незважаючи на відносну простоту процесу заміни гумового віконного ущільнювача, не варто займатися цим самостійно, оскільки висока ймовірність припущення помилок, внаслідок яких вікно не зможе нормально функціонувати.

Де в Харкові замовити ремонт ПВХ-вікон?

Наша компанія здійснює ремонт металопластикових вікон будь-якої складності. До нас варто звернутися у будь-яких ситуаціях, пов’язаних із поганою роботою вікон:

 • для усунення несправності в роботі віконних стулок;
 • для заміни ущільнювачів;
 • для змащування робочих механізмів та фурнітури;
 • для модернізації вікна – встановити замок у ручку, щоб підвищити безпеку, замінити склопакет на інший з покращеними характеристиками (ударостійкий, термопакет, сонцезахисний та ін.).

Компанія проводить демократичну цінову політику, що дає можливість людям звертатися до нас за допомогою без огляду на свої фінансові можливості. Тільки співпраця з професіоналами може гарантувати якість виконаних робіт!

Call Now Button
Gloris Group