Металопластикові вхідні двері

Металопластикові двері ставлять у приміщеннях котеджного типу, у приватних будинках та інших будівлях. Установка йде перед входом у будинок, котельню, басейн, гараж, підвал, зимовий сад. Унікальна конструкція стійка до перепадів температур та скупчення вологи. Тому власники вважають за краще купити металопластикові вхідні двері для підвищення комфорту проживання.

Особливості конструкції

Розрізняють кілька видів пристроїв на кшталт: розсувне, розстібне, складне. Вхідні двері з металопластику виготовляються з алюмінієвого профілю з пластиковим покриттям. Конструкція будь-якого типу включає короб з полотном, навіси з фурнітурою для розширення функціоналу. Полотно відповідає за звуко- та теплоізоляцію, а фурнітура продовжує термін експлуатації. Фурнітура уможливлює провітрювання, мікропровітрювання, фіксацію в певному положенні.

З чого складаються ПВХ двері

Перед придбанням враховується функціонал, вид профілю, тип дверей. Орні конструкції – це популярна прямокутна або аркова конструкція з однією або двома стулками. Профіль складається з кількох герметичних камер, у яких стиснутий газ. Петлі вішають на армуючий каркас, що дає жорсткість.

Матеріал та складання мають особливе значення. Основні елементи дверей:

 • короб;
 • полотно;
 • обв’язування;
 • лиштва;
 • ущільнювачі;
 • фурнітура.

Цікавить надійність та повна безпека? Оснащуй електронікою та системами відеоспостереження. Для візуального розширення та отримання захисту від злому вибирайте конструкцію зі штульпом. Природного світла у приміщенні стане ще більше через велику ширину виробу. В якості альтернативи можна замовити пластикові вхідні двері до приватного будинку з пневматичним доводчиком.

Купити металлопластикові вхідні двері в Харькові

Характеристики та ціни на пластикові двері

Міцність та довговічність підвищує попит. Тому вироби із металопластику охоче вибирає споживач. Основними характеристиками вважаються:

 • ізоляція приміщень з обігрівом та збереження тепла за рахунок підвищеної герметичності;
 • відсутність псування та корозії;
 • стійкість змін температури;
 • збереження форми та фактури;
 • шумоізоляція та звукоізоляція;
 • різноманітність вибору колірних рішень.

Купуй вхідні пластикові двері у Харкові та отримуй підвищену ізоляцію від звуків зовнішнього світу. У будинку буде тихо, тепло та затишно.

Як вибрати металопластикові двері

Виріб найчастіше встановлюють перед виходом на балкон. Існує кілька популярних сфер використання: котеджі, приватні будинки, виробничі приміщення будь-якого типу, лікарні, школи, дитячі садки, будинок, офіс. ПВХ конструкція не обмежує використання та піклується про ваш комфорт.

Двері з ПВХ не притягують пил, бруд, пластик легко відмивається миючими засобами. Для посилення шумоізоляції купуйте конструкцію із двома або трьома камерами. Це універсальне рішення із естетичним зовнішнім виглядом. Ціна на металопластикові вхідні двері залежить від вибору системи профілю, розмірів та типу конструкції, моделі склопакета та профілю.

Стабільна система профілів із ПВХ із внутрішніми повітряними камерами та теплоізоляцією економлять бюджет. Отримуй підвищену звукоізоляцію та спокій у будинку. Правильне складання гарантує довговічність. Високі навантаження не виводять із ладу всю конструкцію. Протягом терміну експлуатації важливо вчасно замінювати фурнітуру, замки та ущільнювачі.

Вибирайте одностулкові, двостулкові двері зі штульпом за прийнятною ціною. Алюмінієве армування гарантує міцність. Створити затишок у будинку – це так просто.

Call Now Button
Gloris Group