Балконні рами

Збільшити корисну площу житлового простору допоможе сучасне облаштування балконів та лоджій. Щоб підвищити комфортність таких виносних конструкцій, потрібно не лише провести скління балконного простору. Найкраще для цього підходить алюмінієвий або металопластиковий профіль німецької марки “Рехау”. Ціна на пластикові балконні рами такого типу в компанії «Глоріс Груп» залежить від розміру та форми, а також від типу встановленої фурнітури, яку клієнт підбирає індивідуально.

У «Глоріс Груп», що працює на українському ринку близько 8 років, можна підібрати балконні блоки відомої торгової марки Rehau різних форм та розмірів за вигідними цінами.

Види скління та профілю для балконних рам

Недорого купити балконну раму у Харкові в компанії «Глоріс Груп» можна двох видів: алюмінієву або пластикову. Алюмінієва конструкція використовується для холодного засклення балконів. Алюмінієвий профіль має легку вагу, але може витримувати лише одношарові склопакети. Установка алюмінієвих балконних рам використовується для холодного скління балконів із високим зносом. Балконні рами з алюмінієвого профілю відрізняються:

 • легка вага
 • розсувна конструкція;
 • нижча вартість.

Через те, що у алюмінієвих балконних рам висока тепловіддача, в заскленому просторі балкона чи лоджії не вдасться зберігати тепло. Для теплого скління використовується пластиковий або металопластиковий профіль, що дозволяє встановлювати багатошарові склопакети. Ціна на пластикові балконні рами вища, так у них складніша конструкція. Виготовлені з них віконні конструкції мають покращену герметичність, мають більшу вагу, добре зберігають тепло в заскленому просторі. Вікна з такого матеріалу роблять орними або поворотними.

Купити балконні рами в Харкові

Підвищеною міцністю має металопластикова балконна рама, що дозволяє зробити тепле скління на нових балконах та лоджіях. За рахунок підвищеної герметичності вона має:

 • підвищеною міцністю;
 • великою вагою;
 • здатністю добре утримувати тепло;
 • конструкційною різноманітністю.

Висока вартість балконних рам ПВХ Рехау пояснюється тим, що вони мають більш складну конструкцію, ніж алюмінієві аналоги і більшу вагу, що дозволяє встановлювати багатошарові склопакети, складні механізми та різну фурнітуру. Пластиковий та металопластиковий профіль використовується на балконах та лоджіях новобудов для створення заскленого простору, в якому відмінно зберігається тепло.

Співробітники «Глоріс Груп» допоможуть підібрати балконні блоки під квартири та приватні будинки з будь-яким оформленням балконів та лоджій. Тут можна замовити раму на балкон недорого з алюмінієвого профілю для холодного скління та пластикові конструкції для теплого скління лоджії з розстібними стулками.

Переваги послуг компанії «Глоріс Груп»

Якщо потрібно на вигідних умовах купити балконну раму в Харкові, слід оформити замовлення в компанії «Глоріс Груп». Тут можуть зібрати балконний блок з армованого ПВХ профілю та фурнітури «Рехау» за індивідуальними вимірами клієнта в максимально короткі терміни. Компанія може виконати з якісного профілю «Рехау» будь-які види балконних рам:

 • орні;
 • розсувні
 • холодні;
 • теплі.

Пластикова, алюмінієва або металопластикова балконна рама німецької марки «Рехау» має підвищену міцність і тривалий термін експлуатації, забезпечуючи створення віконних блоків на балкон або лоджію потрібного типу. На всі види скління балконів та лоджій у компанії надається гарантія якості.

Call Now Button
Gloris Group