Мультифункціональний склопакет

Поєднання краси та комфорту – цілком можлива реальність, якщо встановити мультифункціональний склопакет Solar в металопластикове вікно в Харкові. Склопакет займає основну частину світлового отвору. Мінусами звичайного вікна є те, що воно може пропускати тепло та холод, у цьому випадку Ви не заощаджуєте на енергозбереженні та кондиціонуванні приміщення. Мультифункціональне скло від компанії Вега Пласт Rehau у Харкові – це оптимальне вирішення проблеми збереження тепла в холодну погоду та прохолоди в літній період.

Нова рецептура дозволила створити склопакет СОЛАР, на фасадну частину якого наноситься тонкий шар іона срібла, титану та нікель-хрому, що дозволяє склу залишатися прозорим, при цьому фасадна сторона склопакета має поверхню, що відображає. Дана властивість склопакета дає можливість підтримувати комфортну для Вас температуру в спеку, а також насолодитися сонячним промінням у прохолодному приміщенні. У зимовий період монтаж мультифункціонального склопакета в Харкові дозволить зберегти вдвічі більше тепла та забезпечує комфорт та затишок у Вашому будинку.

Переваги склопакета Solar:

— скорочує витрати на оплату тепла та кондиціювання;

— відображає 60% сонячних променів;

— запобігає утворенню конденсату.

Купити та встановити мультифункціональне скло в Харкові від компанії Глорис Груп – це розумне вирішення питання скління Вашого будинку та перспективна інвестиція на тривалий термін експлуатації склопакета та віконних конструкцій.

Також у нас Ви зможете замовити металопластикові вікна та придбати алюмінієві конструкції недорого.

Суміжні категорії: ремонт пластикового вікна.

Бесплатный вызов замерщика

 

Вызвать замерщикаCall Now Button
Gloris Group