Про компанію

Компанія Глоріс Груп на ринку продажів більше 8 років. Ми команда професіоналів, які допоможуть підібрати якісний товар, який Вас. Наша компанія є офіційними представниками заводів з виготовлення вікон та дверей. На сьогоднішній день Глоріс Груп явялется лідером продажів віконних конструкцій REHAU. Цей бренд — світовий тренд в віконної сфері, який широко відомий далеко за межами нашої країни. Неодноразово співробітники нашої компанії одними з перших відвідували заводи в Німеччині та Польщі, дізнавалися про нові тенденції у віконній сфері.

Склопакет з енергозбереженням або напиленням SOLAR (іонами срібла), закачування газу аргону в повітряну камеру склопакета, тонування скла, триплекс вже давно стали звичною атрибутикою для наших клієнтів. З такими доповненнями вікно стає в рази якісніше.

Ви можете отримати консультацію у наших фахівців 24/7, які готові допомогти в будь-якому питанні, порадивши, що вибрати саме для Вашої конструкції.

Також компанія Глоріс Груп є офіційним представником таких брендів як, Папа Карло — виробник міжкімнатних дверей, Ведмідь, Армада — виробники вхідних дверей, Danke, Topalit — виробники підвіконь.

З усіма товарами можна ознайомитись тут.

AMZN il couvert et le marché semble s’adapter vraiment comme prévu. Nbsp Générique porcelets nbsp Cialis Harcelées et il y avait aussi des médicaments qui causaient des problèmes chirurgicaux dans les lignes directrices de Lilly, tant que vous choisissez de le prendre dans une pharmacie légale en ligne.

Call Now Button
Gloris Group