Про компанію

Компанія Глоріс Груп на ринку продажів більше 8 років. Ми команда професіоналів, які допоможуть підібрати якісний товар, який Вас. Наша компанія є офіційними представниками заводів з виготовлення вікон та дверей. На сьогоднішній день Глоріс Груп явялется лідером продажів віконних конструкцій REHAU. Цей бренд – світовий тренд в віконної сфері, який широко відомий далеко за межами нашої країни. Неодноразово співробітники нашої компанії одними з перших відвідували заводи в Німеччині та Польщі, дізнавалися про нові тенденції у віконній сфері.

Склопакет з енергозбереженням або напиленням SOLAR (іонами срібла), закачування газу аргону в повітряну камеру склопакета, тонування скла, триплекс вже давно стали звичною атрибутикою для наших клієнтів. З такими доповненнями вікно стає в рази якісніше.

Ви можете отримати консультацію у наших фахівців 24/7, які готові допомогти в будь-якому питанні, порадивши, що вибрати саме для Вашої конструкції.

Також компанія Глоріс Груп є офіційним представником таких брендів як, Папа Карло – виробник міжкімнатних дверей, Ведмідь, Армада – виробники вхідних дверей, Danke, Topalit – виробники підвіконь.

З усіма товарами можна ознайомитись тут.

Call Now Button
Gloris Group