АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ

Алюмінієві вироби щільно увійшли в наш побут, оскільки застосовуються в багатьох галузях сучасної промисловості. Алюміній є досить міцним, при цьому володіє досить невеликою вагою. Системи з алюмінію використовуються при виготовленні вікон, дверних прозорих огороджувальних конструкцій і вікон, вбудованих в фасадний вітраж.

Алюмінієві системи (КМД70, Kurtoglu, Reynars) – це сплав з первинного металу. Приймаючи рішення купити і встановити вхідні двері і вікна в Харкові , то слід взяти до уваги, що їх важливою перевагою є те , що Ви можете дозволити собі реалізувати сміливі рішення в широкій колірній гамі, незважаючи на великі габарити конструкцій (висотою до 3,5 м), забезпечуючи максимальний розмір світлового прорізу, що неможливо реалізувати в пластиці. При цьому конструкція характеризується довговічністю, міцністю і легкістю в експлуатації.

Розсувні системи з алюмінію і скла є досить габаритними, вони характеризуються високою функціональністю і виразною естетичністю. Розсувні алюмінієві системи вдало поєднують в собі неповторну естетику і світлопропускну здатність.

В даних профільних системах використовуються ущільнювачі, які залишаються еластичними протягом багатьох років, не втрачаючи своїх механічних властивостей і технічних характеристик енергоефективності. Конструкція буде залишатися герметичною на десятки років, а отже – це ідеальне рішення проблеми теплозбереження і звукоізоляції: холод і спека не впливатимуть на клімат. Теплозберігаючі вікна в Харкові від компанії Глоріс Груп – це вибір у бік комфорту, затишку і вишуканості.

Двері з алюмінію можуть встановлюватися навіть у мало опалюваних приміщеннях. Вони також широко використовуються в якості вхідних груп дверей в торгових центрах, в складі фасадів з алюмінію, перегородок в офісних приміщеннях. За Вашим бажанням двері можуть виготовлятися з різним видом відкривання – назовні або всередину.

Сучасні розсувні конструкції з алюмінію обов’язково в себе включают стулки з алюмінієвими профілями і склопакетами, які переміщаються паралельно один одному. Скляні розсувні системи можна встановлювати не тільки в дверних отворах, а й на всю висоту приміщення від підлоги до потлкі, таким чином розділяючи і заощаджуючи простір.

Системи з алюмінію не завдають шкоди навколишньому середовищу абсолютно і нешкідливі для здоров’я, оскільки не виділяють токсичних речовин.

Купити алюмінієві конструкції в Харкові від компанії Gloris Group означає знайти оптимальне співвідношення ціна / якість, яке задовольнить Ваші найвищі вимоги.

Call Now Button
Gloris Group