АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ

Алюмінієві вироби щільно увійшли в наш побут, оскільки застосовуються в багатьох галузях сучасної промисловості. Алюміній є досить міцним, при цьому володіє досить невеликою вагою. Системи з алюмінію використовуються при виготовленні вікон, дверних прозорих огороджувальних конструкцій і вікон, вбудованих в фасадний вітраж.

Алюмінієві системи (КМД70, Kurtoglu, Reynars) – це сплав з первинного металу. Приймаючи рішення купити і встановити вхідні двері і вікна в Харкові , то слід взяти до уваги, що їх важливою перевагою є те , що Ви можете дозволити собі реалізувати сміливі рішення в широкій колірній гамі, незважаючи на великі габарити конструкцій (висотою до 3,5 м), забезпечуючи максимальний розмір світлового прорізу, що неможливо реалізувати в пластиці. При цьому конструкція характеризується довговічністю, міцністю і легкістю в експлуатації.

Розсувні системи з алюмінію і скла є досить габаритними, вони характеризуються високою функціональністю і виразною естетичністю. Розсувні алюмінієві системи вдало поєднують в собі неповторну естетику і світлопропускну здатність.

В даних профільних системах використовуються ущільнювачі, які залишаються еластичними протягом багатьох років, не втрачаючи своїх механічних властивостей і технічних характеристик енергоефективності. Конструкція буде залишатися герметичною на десятки років, а отже – це ідеальне рішення проблеми теплозбереження і звукоізоляції: холод і спека не впливатимуть на клімат. Теплозберігаючі вікна в Харкові від компанії Глоріс Груп – це вибір у бік комфорту, затишку і вишуканості.

Двері з алюмінію можуть встановлюватися навіть у мало опалюваних приміщеннях. Вони також широко використовуються в якості вхідних груп дверей в торгових центрах, в складі фасадів з алюмінію, перегородок в офісних приміщеннях. За Вашим бажанням двері можуть виготовлятися з різним видом відкривання – назовні або всередину.

Сучасні розсувні конструкції з алюмінію обов’язково в себе включают стулки з алюмінієвими профілями і склопакетами, які переміщаються паралельно один одному. Скляні розсувні системи можна встановлювати не тільки в дверних отворах, а й на всю висоту приміщення від підлоги до потлкі, таким чином розділяючи і заощаджуючи простір.

Системи з алюмінію не завдають шкоди навколишньому середовищу абсолютно і нешкідливі для здоров’я, оскільки не виділяють токсичних речовин.

Купити алюмінієві конструкції в Харкові від компанії Gloris Group означає знайти оптимальне співвідношення ціна / якість, яке задовольнить Ваші найвищі вимоги.

Харківська компанія GlorisGroup здійснює виробництво алюмінієвих конструкцій різного виду, які відрізняє такі переваги:

Розмаїття світлопрозорих конструкцій з алюмінієвого профілю;

 • екологічність та безпека;
 • стійкість до корозії;
 • доступна вартість;
 • довговічність;
 • конструкційна різноманітність;
 • привабливий зовнішній вигляд;
 • легка вага.

У компанії GlorisGroup можуть виготовити будь-які конструкції з алюмінієвого профілю у Харкові:

 • розсувні вікна для балконів;
 • панорамні вікна на фасади;
 • класичні вікна;
 • вхідні двері;
 • перегородки в офіс.

Використання алюмінієвих конструкцій дозволяє візуально полегшити фасади старих забудов у містах. З їх допомогою можна провести модернізацію малоповерхових заміських будівель, покращивши тепло-і шумоізоляцію будівель. У компанії можна замовити розсувні конструкції з алюмінію недорого . Алюмінієвий профіль відрізняє легку вагу, міцність та довговічність. Це конструкційний матеріал, що дозволяє втілювати будь-які архітектурні та дизайнерські ідеї.

Розмаїття алюмінієвих конструкцій у компанії Gloris-Group

Великий вибір алюмінієвих профілів, виготовлених з первинного сплаву, дозволяє виготовляти на замовлення розсувні та розстібні вікна різних розмірів. Завдяки легкій вазі та міцності алюмінієвого профілю з нього можна збирати габаритні світлопрозорі конструкції, що відрізняються підвищеною міцністю та надійністю. Зимові сади та веранди зі світлопрозорих алюмінієвих модулів допоможуть збільшити корисну площу заміського будинку, зробивши його більш просторим, теплим та світлим.

Розсувні панорамні вікна в підлогу, виготовлені на основі алюмінієвого профілю, допоможуть зробити житлові та офісні простори більш комфортними та світлими. Фасади на основі алюмінієвих конструкцій не лише перетворять зовнішній вигляд будівлі, але й допоможуть заощадити на опаленні та електриці за рахунок якісної теплоізоляції та прозорості.

Фахівці GlorisGroup зможуть виконати будь-які вироби з алюмінієвих профілів, зваживши на всі побажання замовника. У компанії ціна на виготовлення алюмінієвих конструкцій одна із найнижчих у Харкові. Клієнтам пропонується оптимальне поєднання якості та вартості алюмінієвих конструкцій. Окрім виготовлення вікон, фасадів, дверей, терас та малих архітектурних малих форм тут можна замовити послуги встановлення у зручний для клієнта час.

Call Now Button
Gloris Group