СКЛОПАКЕТИ


Багато жителів Харкова цікавить, чи можлива заміна склопакета у пластиковому вікні за нинішніх умов. Наша компанія здійснює ремонт пластикових вікон будь-якої складності, у тому числі й здійснює заміну склопакетів. Ціна на ремонт склопакета в Харкові є індивідуальною, оскільки формується під впливом багатьох факторів, але все ж таки залишається доступною для людей з різним рівнем доходів.

Що таке склопакет?

Склопакет є конструкцією, що складається з двох, трьох і більше стекол, розташованих на певній відстані один від одного. Простір, утворений двома сусідніми склом називається камерою. Для підвищення енергоефективності склопакета камери можуть наповнюватися інертними газами. Склопакет, в якому є лише два скла, є однокамерним. У двокамерному налічується три стекла, у трикамерному – чотири стекла. Скло в склопакеті може бути однакової товщини, а може і відрізнятися. У такому разі зовнішнє скло матиме найбільшу товщину, але не перевищуватиме 8 мм.

Що робити при пошкодженні склопакета?

Є кілька варіантів пошкоджень скла у склопакеті металопластикового вікна – утворення тріщини, поява скола, утворення наскрізного отвору.

Трищина, що утворилася, або наявність сколу в склі є незначними пошкодженнями, але за умови, що конструкція вікна не порушена. У такому випадку слід обмежити використання пошкодженої стулки та запросити майстра, який зможе замінити пошкоджений склопакет. Вартість заміни склопакета можна уточнити у наших фахівців за номером телефону, вказаним на сайті компанії.

Якщо склопакет отримав більш серйозні пошкодження і в ньому утворився наскрізний отвір, то перше, що необхідно зробити, – це закрити дірку будь-яким щільним матеріалом (картоном, фанерою, ДВП), закріпивши його за допомогою скотчу. У холодну пору року це насамперед допоможе не допустити охолодження приміщення. Також така латина дозволить зберегти від подальших руйнувань склопакет до моменту його заміни на новий.

Якщо у склопакеті було пошкоджено лише одне скло, то заміна скла у склопакеті можлива лише у певних випадках. Якщо йдеться про однокамерний склопакет, то доцільніше замінити склопакет повністю. Це буде вигідніше в усіх відношеннях. Якщо склопакет має кілька камер, у ньому встановлено дороге скло (наприклад, триплекс), то розумніше замовляти заміну окремого скла в склопакеті.

Здійснюється ремонт за такою схемою:

  • Вертикальні, а потім горизонтальні притискні штапики виймаються з пазів, після чого виймається склопакет;
  • Пошкоджений склопакет транспортується до цеху для ремонту. Для цього використовується спецтранспорт;
  • У цеху за допомогою спеціального інструменту видаляється пошкоджене скло, після чого здійснюється зачистка периметра від старого герметика;
  • Вирізається нове скло потрібних розмірів і підготовляється спеціальним чином до встановлення в конструкцію;

  • Склопакет, що залишився, перевіряється на відсутність інших пошкоджень. Тільки якщо в ньому немає жодних вад, в нього можна буде встановлювати нове скло;
  • З використанням спеціального обладнання встановлюється в склопакет нове скло, після чого конструкція відправляється під прес;
  • Після перевірки правильності монтажу наноситься герметик;
  • Відремонтований склопакет відправляється спецавтомобілем на об’єкт. Після встановлення ПВХ-вікно перевіряється на герметичність і при необхідності регулюється.

Встановлення нових склопакетів має здійснюватися фахівцями. Тільки так можна бути впевненим, що монтаж нового елемента буде здійснено правильно.

Замовлення склопакетів для металопластикових вікон здійснюється після проведення точних вимірів. До їх виготовлення може пройти кілька днів. Більш детальну інформацію про термін їх виготовлення можна отримати за контактним номером телефону, вказаним на сайті компанії.

Відновлення вікон новими склопакетами може здійснюватися за допомогою модернізованих склопакетів. Наприклад, замість звичайних можуть бути встановлені термопакети, протиударні або сонцезахисні.

Що впливає на вартість склопакету?

Всі склопакети відрізняються своїми властивостями та характеристиками, залежно від яких і формується їхня вартість.

На вартість склопакета впливає кількість, якість скла та його характеристики (товщина, тонування, наявність спеціального напилення, армування тощо); кількість камер, їх розмір та використання інертного газу для заповнення простору. Чим більше функцій виконуватиме склопакет, тим вищою буде його вартість.

Зміна віконних склопакетів недорого можлива, якщо звернутися за допомогою до нашої компанії. Ми завжди допоможемо підібрати оптимальний варіант за доступною ціною.

Call Now Button
Gloris Group