Алюмінієві двері

Двері з алюмінію можуть встановлюватися навіть у приміщеннях, що мало опалюються. Вони також широко використовуються як вхідні групи дверей у торгових центрах, у складі фасадів з алюмінію, перегородок в офісних приміщеннях. За Вашим бажанням двері можуть виготовлятися з різним видом відчинення – назовні чи всередину.

Сучасні розсувки з алюмінію обов’язково включають стулки з алюмінієвими профілями та склопакетами, які переміщуються в паралельно один одному. Скляні розсувні системи можна встановлювати не тільки у дверних отворах, але й на всю висоту приміщення від підлоги до стелі, таким чином розділяючи та заощаджуючи простір.

Пропонуємо замовити двері з алюмінієвого профілю під ваші розміри та вимоги. Сучасні конструкції, представлені у нас, є актуальними для більшої частини приміщень. Правильно обрані комплектуючі, матеріали та професійна установка – це запорука тривалої служби, ефективності та довговічності конструкцій. Алюмінієві двері від виробника стануть відмінним рішенням, а ми допоможемо вам зробити вибір з урахуванням усіх факторів.

Варіанти оформлення дверних конструкцій з алюмінію

Можливе використання холодного або теплого профілю, враховується розташування дверей, потрібна шумоізоляція, показники теплопередачі. Алюмінієві конструкції міцніші за інші варіанти, тому їм вдається зберігати актуальність. Ми готові реалізувати будь-які рішення в індивідуальному порядку. Ціна на виготовлення дверей з алюмінію залежить від оформлення, у тому числі може використовуватися доводчик, максимальна звукоізоляція тощо.

Можна виділити такі категорії виробів:

  • розсувні. Дозволяють звільнити весь прохід, забезпечують якісну огорожу від шуму, поганих погодних умов;
  • з підвищеною міцністю. Купити алюмінієві двері в Україні з представленим оформленням рекомендується при складній конфігурації отвору. Відрізняються високим рівнем жорсткості;
  • складні. Можуть досягати 6 метрів та складатися з 7 стулок. Підходять для басейнів, терас, зимових садів, поєднують надійність та повітропроникність.

Високим попитом користуються розсувні алюмінієві двері зі склом, це універсальний варіант, кожен елемент якого можна вибрати індивідуально.

Чому варто замовити алюмінієві двері?

Вартість алюмінієвих дверей залежить від їх оформлення, типу та розміру. Ми пропонуємо зробити замовлення за вигідною ціною та з гарантією якості.

У числі переваг такого рішення:

  • конструкції можуть отримувати автоматичне керування;
  • екологічна чистота, конструкції безпечні для здоров’я та навколишнього середовища;
  • високі показники міцності, що забезпечує тривалий експлуатаційний період;
  • стійкість до зовнішніх факторів, знос конструкцій не загрожує, вони нормально переносять зміни температурного режиму та вологість;
  • добрі параметри ізоляції;
  • не потрібний складний догляд, двері з алюмінієвого профілю недорого коштують і естетично виглядають.

Зв’яжіться з нами для консультації або замовлення виробів за індивідуальними вимірами, ми виготовимо конструкції будь-якого рівня складності.

Call Now Button
Gloris Group