Алюмінієві двері

Алюмінієві двері у Харкові

Двері з алюмінію можуть встановлюватися навіть у приміщеннях, що мало опалюються. Вони також широко використовуються як вхідні групи дверей у торгових центрах, у складі фасадів з алюмінію, перегородок в офісних приміщеннях. За Вашим бажанням двері можуть виготовлятися з різним видом відчинення – назовні чи всередину.

Сучасні розсувки з алюмінію обов’язково включають стулки з алюмінієвими профілями та склопакетами, які переміщуються в паралельно один одному. Скляні розсувні системи можна встановлювати не тільки у дверних отворах, але й на всю висоту приміщення від підлоги до стелі, таким чином розділяючи та заощаджуючи простір.

Пропонуємо замовити двері з алюмінієвого профілю під ваші розміри та вимоги. Сучасні конструкції, представлені у нас, є актуальними для більшої частини приміщень. Правильно обрані комплектуючі, матеріали та професійна установка – це запорука тривалої служби, ефективності та довговічності конструкцій. Алюмінієві двері від виробника стануть відмінним рішенням, а ми допоможемо вам зробити вибір з урахуванням усіх факторів.

Варіанти оформлення дверних конструкцій з алюмінію

Можливе використання холодного або теплого профілю, враховується розташування дверей, потрібна шумоізоляція, показники теплопередачі. Алюмінієві конструкції міцніші за інші варіанти, тому їм вдається зберігати актуальність. Ми готові реалізувати будь-які рішення в індивідуальному порядку. Ціна на виготовлення дверей з алюмінію залежить від оформлення, у тому числі може використовуватися доводчик, максимальна звукоізоляція тощо.

Можна виділити такі категорії виробів:

 • розсувні. Дозволяють звільнити весь прохід, забезпечують якісну огорожу від шуму, поганих погодних умов;
 • з підвищеною міцністю. Купити алюмінієві двері в Харкові з представленим оформленням рекомендується при складній конфігурації отвору. Відрізняються високим рівнем жорсткості;
 • складні. Можуть досягати 6 метрів та складатися з 7 стулок. Підходять для басейнів, терас, зимових садів, поєднують надійність та повітропроникність.

Високим попитом користуються розсувні алюмінієві двері зі склом, це універсальний варіант, кожен елемент якого можна вибрати індивідуально.

Чому варто замовити алюмінієві двері?

Вартість алюмінієвих дверей залежить від їх оформлення, типу та розміру. Ми пропонуємо зробити замовлення за вигідною ціною та з гарантією якості.

У числі переваг такого рішення:

 • конструкції можуть отримувати автоматичне керування;
 • екологічна чистота, конструкції безпечні для здоров’я та навколишнього середовища;
 • високі показники міцності, що забезпечує тривалий експлуатаційний період;
 • стійкість до зовнішніх факторів, знос конструкцій не загрожує, вони нормально переносять зміни температурного режиму та вологість;
 • добрі параметри ізоляції;
 • не потрібний складний догляд, двері з алюмінієвого профілю недорого коштують і естетично виглядають.

Забезпечити надійний захист будинку від сторонніх разом із компанією Gloris Group. Алюмінієві двері прихованого монтажу виготовляються за спеціальними технологіями. Клієнт отримує комфорт, міцність та довговічність у поєднанні з будь-яким архітектурним рішенням.

Оформлення дверних конструкцій

Використання різного виду профілю залежить від шумоізоляції та показників теплопередачі. Конструкції не втрачають актуальності за рахунок комфортного використання. Компанія створює персональні рішення у комплектації з доводчиком, додатковою звукоізоляцією та інше.

Розділяють на:

 • розсувні з вільним проходом та захистом від шуму та погодних умов;
 • з високою міцністю для складних отворів;
 • складні для терас, зимових садів з відмінним рівнем повітропроникності.

Коли потрібне унікальне рішення, клієнти купують універсальні варіанти конструкції зі склом. Оптимальний спосіб для вхідного отвору – двері без скла. У складські та промислові приміщення встановлюють глухі конструкції для збереження приватності.

Чому вигідне виготовлення алюмінієвих дверей на замовлення

Компанія Gloris Group пропонує продукцію найвищої якості. Алюмінієві двері ціна за м2 залежить від розміру, способу відкриття, наявності склопакетів та автоматики. Особливість об’єкта також впливає на кінцеву вартість замовлення.

З нами легко, тому що:

 • миттєва обробка замовлення;
 • асортимент;
 • індивідуальні замовлення;
 • доставка;
 • акції та спецпропозиції.

Замов алюмінієві вироби у професіоналів. Gloris Group виготовляє вироби для офісу, магазину, торгового центру, адміністративної будівлі, балкону, лазні, бізнес-центру. Теплопровідність алюмінію в 1100 разів вища, ніж у ПВХ. Теплопередача регулюється термомостом, який розділяє зовнішню та внутрішню частину профілю.

Всі комплектуючі відповідають вимогам. Потрібний ефект термоізоляції, вибирайте профіль із терморозривом. Тепер у вас вдома буде надійно, тепло та комфортно. Заповнюйте електронну форму заявки або телефонуйте.

Зв’яжіться з нами для консультації або замовлення виробів за індивідуальними вимірами, ми виготовимо конструкції будь-якого рівня складності.

Call Now Button
Gloris Group