Москітні сітки в Харкові

Замовити москітну сітку в Харкові

window
door

Расчет стоимости сетки на окна / двери

размеры сетки указываются до мм, без сокращений

Замер*, установка*

Сетки меньше 0,75м2, считаются как 0,75м2

Площадь москитной сетки (м2):

Стоимость москитной сетки (грн):

крепления (ручки, зажимы) уже учтены в стоимости

Замер*, установка*

Сетки меньше 0,75м2, считаются как 0,75м2

Площадь москитной сетки (м2):

Стоимость москитной сетки (грн):

крепления (ручки, зажимы) уже учтены в стоимости

Доставка кур’єром до під’їзду 69 грн | м. Харьков

Як самому заміряти сітку

Для виміру найкраще використовувати рулетку (металевий метр), тому що вона не провисає. Якщо у Вас немає рулетки, але є стрічковий метр, при вимірі стежте, щоб натяг було достатнім.

Інструкція в картинках

Відкрийте стулку вікна і зніміть розмір від одного краю ущільнювальної гумки до іншого краю (по ширині і висоті відповідно).

Вам необхідно зняти розмір світлового прорізу, тобто строго між гумками, саму гумку в цей розмір не зважайте. Важливо зробити замір при відкритому вікні. На зображенні вище вікно з уже встановленою сіткою.

Відео як заміряти сітки – 1,4 хвилини і Ви – майстер

Деякі люди при установці нових пластикових вікон забувають про такий елемент, як протимоскітна сітка, яка виконує велику кількість функцій :

  • запобігає проникненню в будинок різних комах (мух, павуків, комарів, метеликів і т.п.);
  • захищає приміщення від вуличного пилу та дрібного сміття;
  • захищає від попадання атмосферних опадів.

Також міцна фіксація москітної сітки на вікнах забезпечує безпеку для домашніх тварин. У нашій компанії можна замовити сітки москітні в Харкові за доступними цінами з доставкою і установкою в будь-якому районі міста.

Москітні сітки на двері і вікна в Харкові за доступними цінами

Ми пропонуємо високоякісні та міцні рамкові москітні сітки на вікна, виготовлені на основі легкої і довговічної пластикової або алюмінієвої рамки, яка покрита атмосферостійкою порошковою фарбою. Сітка виконана з міцного і зносостійкого полімерного синтетичного волокна, що володіє високим ступенем вогнестійкості, стійкістю до розтягування, осипання та деформації.

Види віконних протимоскітних сіток

Залежно від моделі, рамкові сітки можуть оснащуватися такими видами кріплень як: петльові доводчики, ролики, магнітні засуви і т.п. Наша компанія пропонує два види москітних сіток :

  1. Внутрішні, які кріпляться на вікно за допомогою металевих елементів, розташованих на рамці. Такі сітки можна встановити без залучення фахівців.
  2. Зовнішні (накладні), що встановлюються з боку вулиці в спеціальні пластикові кронштейни (кишені), вмонтовані в вікно.

Обидва види сіток – це зручні знімні конструкції, що не потребують особливого догляду і мають тривалий термін служби. Призначені для установки на пластикові та інші види вікон, виготовлених з різних видів профілю і оснащених будь-яким видом фурнітури.

Протимоскітні сітки на двері і їх особливості

Також у нас можна замовити москітні сітки на двері, виконані з більш міцних матеріалів, які враховують велике навантаження. Такі рамкові вироби виготовляються:

  • з алюмінієвої посиленої рами, здатної витримати значні навантаження;
  • оснащуються спеціальними металевими або пластиковими міцними петлями, фіксаторами, магнітами і ручкою.

Такі сітки мають спеціальну перемичку, розташовану по центру виробу, що надає їм жорсткості і перешкоджає процесу деформації. Сітки на двері легко встановлюються і знімаються, а також не вимагають спеціального догляду. Вони не заважають входу і виходу людей з приміщення, надійно захищаючи його від проникнення пилу, комах та вуличного дрібного сміття. Їх можна встановлювати на вхідні та балконні двері, а також на двері лоджії.

Додаткові властивості москітних сіток і їх переваги:

  • «Антикішка». Такі вироби захистять не тільки від пилу і комах, а й допоможуть запобігти падіння домашнього вихованця з великої висоти. Завдяки особливому плетінню і високої міцності синтетичних волокон забезпечується високий ступінь міцності матеріалу, який практично неможливо розірвати.
  • «Антипил». Дані сітки зможуть оцінити люди, схильні до алергії. За рахунок довгих і трохи витягнутих осередків полотна тополиний пух і насіння алергенних рослин не зможуть проникнути всередину приміщення.

Для виготовлення сіток ми використовуємо тільки високоякісні і екологічно чисті матеріали, що мають всі необхідні сертифікати відповідності.

Як замовити і купити москітні сітки на вікна та двері

За допомогою нашого онлайн калькулятора ви можете розрахувати вартість москітної сітки на вікна та двері, вказавши її висоту і ширину після проведених вимірювань. Наші фахівці розробили інструкцію, яка допоможе зробити правильні заміри віконного або дверного отвору. У нас можна купити москітні сітки на вікна та двері, які допоможуть захистити ваш будинок або квартиру від негативних зовнішніх впливів на довгі роки. Окрім того, у нас, Ви можете замовити вхідні двері та вікна Rehau.

При необхідності ви можете викликати нашого замірника у Харкові, який максимально швидко зробить всі виміри (ширину і висоту вікна/двері) і оформить заявку на покупку протимоскітних сіток. Доставка товару здійснюється нашим кур’єром в будь-який район міста до під’їзду клієнта. Також ми пропонуємо послуги установки сіток і даємо на всі види продукції відповідну гарантію.

Call Now Button
Gloris Group