Тоноване скло

Тоноване сткло в Харкові – це сучасне вирішення питання засклення приміщень. Купити та встановити склопакет з тонованим склом означає дати собі можливість яке дозволяє втілити найсміливіші ідеї кольорової гами скла у Вашому інтер’єрі. Тонування скла передбачає застосування таких технологій:

тонування в масі – додавання барвника в розплавлену масу зі скла. Таке скло є міцним, стійким до зовнішніх впливів, захищає від потрапляння прямих сонячних променів, надає вишуканості інтер’єру в одній кольоровій гамі.

метод паралізу скла – нанесення тонкого металевого шару на поверхню гарячого скла, завдяки чому скло є надміцним, при цьому дає можливість для реалізації дизайнерського проекту.

застосування полімерних плівок – одночасне наклеювання плівки з полімерами на тепле скло. Перевагою даного типу тонованого скла є те, що Ви не обмежені у виборі палітри кольору, полімерна плівка має дзеркальне відображення із зовнішнього боку будівлі, при цьому зберігаючи світлопропускну здатність. Це скло буде зручним у догляді, оскільки плівка встановлена на внутрішній частині склопакети, що дозволяє безперешкодно використовувати будь-які миючі засоби.

нанесення покриттів у вакуумі – нанесення металевих оксидів на поверхню скла. Це скло є найміцнішим із усіх тонованих стекол і максимально відображає сонячні промені, тому що тонування проводиться за допомогою вакуумного напилення.

Купити та встановити склопакет з тонованим склом у Харкові (Rehau) означає дозволити себе максимальний комфорт, оригінальний дизайн та довговічну експлуатацію.

Також ми допоможемо Вам розрахувати вартість алюмінієвих конструкцій та підібрати пластикові вікна Rehau.

Бесплатный вызов замерщика

Вызвать замерщика

Call Now Button
Gloris Group