Політика конфіденційності

Сфера дії Політики конфіденційності

Ця Політика конфіденційності визначає умови обслуговування та угоду між Gloris-Group, розташованою за адресою httрs://gloris-group.com/privacy-policy, та застосовується до інформації, отриманої в результаті використання Сайту.

Інформація, що надається

Під час використання Сайту можуть автоматично надаватися персональні дані. Ця інформація може збиратися у вигляді:

Контенту користувача. Складається з тексту, документів або іншого контенту або інформації, завантаженої, введеної або іншим чином переданої під час використання Сайту.

Імен контактів користувачів у Gloris-Grour (лише для зберігання на пристрої). Для обробки вхідних заявок на зворотний дзвінок, форми зворотнього зв’язку, надання інформації щодо виконання замовлених послуг.

Інформація автоматичного збору

Збір та тимчасове зберігання інформації про відвідування Сайту відбувається лише для використання з метою управління сайтом та безпеки. Аналіз інформації,  допомагає краще спроектувати веб-сайт відповідно до потреб. Також відбувається автоматичний збір інформації про веб-контент, що переглядається у разі відомої загрози безпеки або вірусу. Ця інформація може включати:

1. Інтернет-домен, з якого відбувається вхід на сайт;

2. Ір-адреса, з якої відбувається вхід на сайт;

3. Тип браузера, який використовується для доступу до сайту;

4. Операційна система (наприклад, Windows, Mac oS, Unix), що використовується для доступу до сайту;

5. Дата та час, коли відбувається вхід на сайт;

6. Універсальні вказівники ресурсів (URL) або адреси сторінок, що відвідуються;

7. Ім’я користувача, якщо воно використовувалось для входу на сайт;

8. Якщо вхід на сайт відбувається з іншого веб-сайту, URL-адреса сайту пересилання.

Як використовується інформація

Використання та обробка інформації відбувається при необхідності:

Для автентифікації користувачів, надання персональних функцій та доступів, обробки заявок та форм зворотного зв’язку, покращення якості послуг, що надаються.

Для оповіщення про продукти та послуги, а також відповідей на запити про допомогу, включаючи надання підтримки з перевірки облікового запису, якщо виникли труднощі.

Для надсилання електронних листів зі спеціальними пропозиціями від Gloris-Grоuр, від яких можна відмовитись у будь-який час.

Зв’язок з будь-яких питань, що стосуються цієї Політики конфіденційності, здійснюється через надсилання запиту до служби підтримки за адресою glоrisgrоuр2012@gmаil.cоm

Call Now Button
Gloris Group