Шпроси у вікнах

Шпроси у вікнах, ламінація, арочні конструкції, колір склопакета забезпечують оригінальний стиль, вишуканість та особливий дизайн металопластикового вікна. Шпрос – це додатковий декоративний елемент усередині склопакета, що виконується під індивідуальний дизайн клієнта. Як правило, шпрос у пластиковому вікні Rehau виробляється з алюмінію, а також може бути виконаний у пластику. Виконуються вікна зі шпросами у Харкові у трьох розмірах: 8 мм, 18 мм, 26 мм. Колірне рішення шпросів можливе у базових кольорах: білий, коричневий та золото. Також Ви можете купити вікна зі шпросами у Харкові в компанії Глорис Груп та замовити їх ламінацію у колір профілю за Вашим індивідуальним замовленням.

Внутрішні шпроси у вікнах забезпечують додаткову естетику Вашої оселі. Вони не заважатимуть миття вікон, залишаючись практичними, довговічними та комфортними в експлуатації. Варіації з’єднань, конфігурацій, малюнків різноманітні, все залежить від Ваших уподобань у дизайнерських рішеннях.

Також існує один із різновидів шпросів – фальш-шпроси, які кріпляться на внутрішній та зовнішній бік склопакета за допомогою клею або силікону. Але слід зауважити, що подібний елемент є не довговічним, оскільки схильний до в’ялення зовнішніх факторів (сніг, дощ, сонячні промені, перепади температури тощо).

Вибір шпросів вимагає уваги кольору, розмірів шпросів щодо габаритів вікна з метою створення вишуканості, акуратності, естетичної пропорційності.

Купити та встановити вікна зі шпросами у Харкові означає підкреслити індивідуальний інтер’єр Вашого будинку. У сучасному світі шпроси вважаються стильним елементом декору вікон, фасадного скління та невід’ємною частиною реставрації історичних будівель.

Також, у нас Ви зможете замовити алюмінієві конструкції, купити вікна Рехау ціна. Низькі ціни на ремонт вікон у Харкові.

Шпроси – особливі декоративні елементи для вікон, які представляють невеликі розділові планки, закріплені на склопакеті і мають вигляд оригінальної палітурки, що імітує вітраж. Додатково є так звані конструктивні шпроси, які входять безпосередньо в конструкцію і служать для фізичного поділу вікна на кілька полів, де вставляються склопакети (зазвичай це стосується вікон із шириною понад 10-18 см).

Шпроси в склопакетах дуже популярні в будівлях, які зовні мають імітувати старовину. Йдеться про будинки в історичних частинах міста, заміські будинки оригінальної архітектури, де кожен елемент має бути виконаний у певному стилі. Виготовляють їх зазвичай з алюмінію, але можуть бути використані всілякі натуральні (деревина) або штучні (полімерні) матеріали. Крім того, їх класифікують за:

  • конструктивне положення (накладні, внутрішні);
  • ширині (може становити 8-55 мм);
  • наявність вигину (вигнуті, прямі);
  • формат виробу (прямокутні, квадратні, круглі);
  • колір (білі, кольорові, малюнки).

Великий вибір шпросів на вікна дозволяють організувати як стандартні прикраси, так і оригінальні малюнки, зробивши звичайне прямокутне вікно справді унікальним із повною імітацією вітража.

Де купити шпроси на вікна?

Якщо ви хочете додати оригінальності, то універсальним варіантом стане установка шпросів у вікна та інших фальш елементів у склопакетах, то звертайтеся до нашої компанії. Ми пропонуємо їх встановлення та гарантуємо клієнтам:

  • доступну ціну;
  • великий вибір шпросів (золоті, коричневі, з малюнками);
  • оперативність виконання замовлень;
  • гарантію на виконані послуги.

Уточнити питання та замовити шпроси у склопакетах можна по телефону або залишивши заявку на сайті.

Бесплатный вызов замерщика

Вызвать замерщика

Call Now Button
Gloris Group