Чому не варто економити на покупці міжкімнатних дверей

Міжкімнатні двері – це не тільки рухома перегородка між різними зонами житла, це ще й важливий елемент дизайну, спосіб захисту від шуму тощо. Саме тому до вибору міжкімнатних дверей необхідно підходити з усією серйозністю.

Взагалі, порад щодо вибору подібних конструкцій досить багато, але в цій статті ми зупинимося на одному. Йдеться про небажаність покупки дешевих міжкімнатних дверей. Звісно, ​​заощадити хоче кожен, проте робити це за рахунок комфорту свого житла явно не варто. Давайте ознайомимося з основними причинами відмови від придбання надбюджетних міжкімнатних дверей.

  • Мала товщина дверного полотна. Майже у всіх недорогих дверей товщина полотна виявляється дуже малою. До чого це призводить? По-перше, такі двері мають дуже низьку шумоізоляцію. По-друге, через малу товщину дверного полотна з’являються проблеми з установкою і використанням замків, ручок тощо. Справа в тому, що в тонкі двері взагалі складно встановити якусь механіку, а про довговічність конструкції, що вийшла при цьому, і говорити не доводиться. .
  • Якість фурнітури. Якість фурнітури, що поставляється з дешевими дверима, бажає кращого. Ручки та замки, що входять до комплекту надбюджетних дверей, швидко ламаються, не надійно фіксують саму конструкцію тощо. А петлі, що поставляються разом з подібними дверима, зроблені грубо і ненадійно.
  • Дизайн. Звичайно, що на дизайні бюджетних дверей виробники сильно економлять. Таким чином, дешеві двері запросто можуть зіпсувати інтер’єр житла своїм надто простим або незграбним зовнішнім виглядом. Тому, якщо ви витратили значну суму на обробку стін, підлоги, стелі, закупівлю стильних меблів, на міжкімнатних дверях заощадити також не вдасться.
  • Неякісні матеріали. Для виробництва бюджетних міжкімнатних дверей використовуються найдешевші матеріали. А це означає, що розраховувати на високу екологічність таких конструкцій не доводиться. Крім того, неякісні матеріали, що використовуються в недорогих міжкімнатних дверях, часто стають причиною перекосу, що неприємно.
  • Квартира чи приватний будинок – це місце, де людина проводить більшу частину свого життя, і економити на ремонті житла – це неповага до самого себе. Не слід піддаватися бажанню заощадити на придбанні міжкімнатних дверей, адже вони відіграють неабияку роль у створенні затишку та комфорту у ваших апартаментах.

У нас, у Gloris-Group, ви зможете купити міжкімнатні двері недорого та замовити вхідні двері в Харкові.

Call Now Button
Gloris Group