Кредит

Вікна у кредит у Харкові – купити вікна у кредит

Програма IQ energy

  • Rомпенсація 35%;
  • Сума компенсації до 3000 Євро;
  • За підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку;
  • Європейські банки: ОТП Банк, Укрсіббанк, Райффайзен Банк Аваль та Креді Агріколь Банк;
  • Якісні матеріали.

Фінансовий Інструмент для сприяння удосконаленням в області енергоефективності в житловому секторі України відповідно до європейських стандартів. Програма була розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.

В рамках цієї програми ЄБРР співпрацює з фінансовими установами в Україні які надають кредити на фінансування зазначених меропріятійв сфері енергоефективності. Більш детальну інформацію про умови кредитування можна прочитати на сайтах банків-партнерів ОТП Банк, Укрсиббанк, Райффайзен Банк Аваль і Креді Агріколь Банк. Подати заявку на кредит можна тут.

Інвестиції в прийнятні технології та матеріали можуть відповідати вимогам на заохочувальні платежі-компенсації (гранти) в розмірі 35% від суми інвестицій для фізичних осіб.

Програма підтримується механізмом заохочень за рахунок грантових коштів на загальну суму 15 мільйонів євро, наданих Східноєвропейським Партнерством в області енергоефективності та екології ( “E5P”), і грантом технічної допомоги для реалізації програми, який надається в рівній частині від E5P та Швеції. Індивідуальний позичальник може отримати компенсацію (грант) до 3 000 євро. Компенсація (грант) становить 35% від суми кредиту або інфестіцій в енергоеффектівние технології (включаючи монтажні роботи і доставку). Грантовий відсоток – 35% не залежно від кількості Кате продуктів з Каталогу Технологій.

Call Now Button
Gloris Group