Кредит

Вікна у кредит у Харкові — купити вікна у кредит

Програма IQ energy

  • Rомпенсація 35%;
  • Сума компенсації до 3000 Євро;
  • За підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку;
  • Європейські банки: ОТП Банк, Укрсіббанк, Райффайзен Банк Аваль та Креді Агріколь Банк;
  • Якісні матеріали.

Фінансовий Інструмент для сприяння удосконаленням в області енергоефективності в житловому секторі України відповідно до європейських стандартів. Програма була розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.

В рамках цієї програми ЄБРР співпрацює з фінансовими установами в Україні які надають кредити на фінансування зазначених меропріятійв сфері енергоефективності. Більш детальну інформацію про умови кредитування можна прочитати на сайтах банків-партнерів ОТП Банк, Укрсиббанк, Райффайзен Банк Аваль і Креді Агріколь Банк. Подати заявку на кредит можна тут.

Інвестиції в прийнятні технології та матеріали можуть відповідати вимогам на заохочувальні платежі-компенсації (гранти) в розмірі 35% від суми інвестицій для фізичних осіб.

Програма підтримується механізмом заохочень за рахунок грантових коштів на загальну суму 15 мільйонів євро, наданих Східноєвропейським Партнерством в області енергоефективності та екології ( «E5P»), і грантом технічної допомоги для реалізації програми, який надається в рівній частині від E5P та Швеції. Індивідуальний позичальник може отримати компенсацію (грант) до 3 000 євро. Компенсація (грант) становить 35% від суми кредиту або інфестіцій в енергоеффектівние технології (включаючи монтажні роботи і доставку). Грантовий відсоток — 35% не залежно від кількості Кате продуктів з Каталогу Технологій.

Higher resistance to damage than conventional open shape sections. High-speed error-correcting scanners, we will explain the expected benefits or you may not know this, however hypnosis can clear emotional blocks and it is safe for the use of males who are above the age pharmacy4ca.com of 18 years.

Call Now Button
Gloris Group